فناوری اطلاعاتویژه

اسناد خود را با کیفیت در گوشی اسکن کنید

بهترین اسکنر

ندای علم امروز قصد دارد یک نرم افزار بسیار کاربردی را به شما معرفی کند

CamScanner برنامه ای بسیار کاربردی است که به وسیله آن می توانید متن و صفحه مورد نظر را اسکن کرده و به صورت مستقیم آنها را به صورت فایل پی دی اف در آورید. شما می توانید متون مختلفی از قبیل جزوات، کتاب، روزنامه، کارتهای تبلیغاتی و… را به راحتی و در عرض چند ثانیه اسکن کرده و به صورت jpg یا PDF تبدیل نمایید. ویژگی جالب CamScanner تشخیص هوشمند متن ها و حاشیه صفحه است و پس از اسکن به طور ماهرانه ای قسمت های اضافی را برش می دهدیعنی اگر دستان شما موقع اسکن تصویر با گوشی کج و یا نامتعادل باشد بعد از اسکن ، این برنامه آن را به صورتی اسکن میکند که اصلا ایرادهای آن مشخص نیست و  متن ها را برجسته تر می کند و با تنظیم خودکار روشنایی و رنگ آن ، کیفیت را افزایش می دهد.ما این برنامه را به دارندگان شرکت ها ، دانشجویان و دانش آموزان برای اسکن کردن جزوات و کتب و نمونه سولات و همچنین کسانی که میخواهند به جای فکس ، تصاویر را با اینرنت برای همکاران یا ادارات و … ارسال کنند حتما پیشنهاد می کنیم.

در صورتی که میخواهید صفحات کاغذ و روزنامه ها را اسکن کنید توصیه میکنیم حتما از حالت magic color این نرم افزار استفاده کنید تا جادوی این نرم افزار فوق العاده را ببینید

مدتهاست که ما از این نرم افزار برای اسکن مدارک خود استفاده میکنیم و زمانهایی که میخواهیم متون و جزوه ها را اسکن کنیم به جای اسکنر از این نرم افزار استفاده میکنیم ، این کار سرعت عمل و کیفیت کار را بالا میبرد و اگر کیفیت دوربین گوشی شما بالا باشد نتیجه عالی خواهد بود.

برای دانلود این نرم افزار از گوگل پلی روی لینک زیر کلیک کنید.

شما نیز نظر و تجربیات خود از استفاده از این نرم افزار را در سایت عنوان کنید تا دیگران نیز از مزایا و معایب این نرم افزار ها مطلع شوند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن