فناوری اطلاعاتویژه

ذخیره و فوروارد وضعیت وات ساپ

اگر از نرم افزار وات ساپ استفاده میکنید بدن شک شما هم وضعیت هایی رو به صورت عکس و فیلم و نوشته و … مشاهده کردین که دوست داشتین اون رو توی گوشیتون ذخیره کنید یا اون رو برای دوستانتون بفرستید یا حتی اون رو به عنوان وضعیت خودتون قرار بدید.

امروز ندای علم قصد داره نرم افزاری رو به شما معرفی کنه که نه تنها با اون میتونید وضعیت های وات ساپ رو ذخیره و یا فوروارد کنید بلکه یه امکان جالب هم داره که میتونید با اون پیامهایی که از طرف دیگرون برای شما از طریق وات ساپ و تلگرام و … میاد و قبل از اینکه شما اونها رو ببینید توسط فرستنده پاک میشه رو مشاهده کنید. همچنین بدون باز کردن برنامه وات ساپ و تلگرام و سروش و … و بدون اینکه فرستنده متوجه بشه شما پیام رو خوندین هم امکان خوندن پیام هست  البته از این قابلیت هم میشه استفاده های درست داشت و هم نادرست که امیدواریم  در استفاده از شبکه های اجتماعی و نرم افزار ها به اون سطح از فرهنگ رسیده باشیم که شاهد سوء استفاده از طریق چنین نرم افزار هایی نباشیم. به هر حال این سایت در زمینه نوع استفاده از این نرم افزارها هیچگونه مسئولیتی رو نمیپذیره.

بریم سر اصل مطلب و معرفی نرم افزار

notisave نام نرم افزاری هست که میتونید با تایپ اون توی فروشگاه play گوشی اندرویدی خودتون اون رو نصب کنید

این نرم افزار بعد از نصب با دسترسی به نوتیفیکیشن های گوشی یا تبلت از شما در خواست میکنه که ابتدا لیست برنامه هایی که میخواید توسط این نرم افزار بررسی بشه از قبیل اینستاگرام و پیامک و تلگرام و … رو مشخص کنید.

بعد از مشخص کردن نرم افزار ها لیست تمام پیامهای مربوط به اون نرم افزارها و همچنین وضعیتهای وات ساپ و … نمایش داده میشه که هر کدوم رو بخوایم میتونیم انتخاب و ذخیره کنیم.

یکی از مزیت های این نرم افزار اینه که میتونید بدون نگرانی از این که ممکن است پیامی را نخوانده رها کرده باشید، به امور روزمره خود بپردازید. با استفاده از برنامه Notisave تمامی نوتیفیکیشن های دریافتی از برنامه های پیام رسانی در یک نوار نوتیفیکیشن مجموع می شوند و به این ترتیب نوار نوتیفیکیشن های شما دیگر به شلوغی گذشته نخواهد بود.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن